Ella Bonna'nın Hikayesi

"Anneler bilir"

Ella'nın Doğumu

 

Her şey Ella'nın dünyaya geleceğini öğrenmemizle başladı. Duyarlı bir anne olarak alışveriş listesini tüm heyecanımla hazırlarken bebeğin giyim seçiminin onun fiziksel gelişimi ve sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunu anladım. Ella'yı kollarıma almanın tarifsiz hissi ile internette onun küçük ayaklarını sıcak tutacak bir şey aramaya başladım. Geleneksel örgü patiklerin üşüme riski beni biraz endişelendirdi. Bu yüzden kendi patiklerimi yapmaya karar verdim. Ella'ya aldığım organik pamuklu penye tişörtü feda ettim ve ilk panduflarımız oluştu.

Organik pamuk bebek pandufları
garanti
Bizim yaklaşımımız
Çalışkan, araştırmacı ve bebeği için en iyisini isteyen bir anne olarak Ella'nın organik ve doğal malzemelerden yaptığı kıyafetlerde her zaman en iyiyi kullanmasını istedim. Ella Bonna annelerinin memnuniyetini kendi memnuniyetim, onların gözlerindeki mutluluğu kendi mutluluğum olarak gördüm.

yağmur altındaki bitki
Büyüyen İş
Ella'nın büyümesi ve ilk adım denemelerinin ardından benim tecrübelerimden ve benim gibi annelerin deneyimlerinden yola çıkarak çıtçıtlı ve kaymaz terliklerimizi tasarladık. Eşimin bir arkadaşıyla başlayan ve ağırlıklı olarak Amerika pazarına odaklanan e-ticaret yolculuğumuz, 20'den fazla ülkede hala Ella Bonna ürünlerini seven 1 milyondan fazla anneyi buluşturdu.

anne
Ella Bonna Anneleri Her Zaman Haklıdır
ELLA BONNA ANNELERİ HER ZAMAN HAKLIDIR ve ONLARIN MEMNUNİYETİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR kuralını → BAŞTA ŞİRKETİMİZİN İLK VE DEĞİŞMEZ maddesi olarak şirket anayasamızın İLK VE DEĞİŞMEZ maddesi olarak koydum.

  "Ella Bonna ile ilk adımların heyecanını paylaşan milyonlarca anneye teşekkür ederiz..."

  Ella'nın Doğumu

  Her şey Ella'nın dünyaya geleceğini duyduğumuzda başladı. Duyarlı bir anne olarak, bütün heyecanımla alışveriş listesi hazırlarken, bebeklerin kıyafet seçiminin onların beden gelişimi ve sağlıkları açısından ne kadar önemli olduğunu fark ettim. Ella'yı kucakladığımda yaşadığım tarifsiz duygularla onun minik ayakları üşümesin diye internette araştırmaya başladım. Geleneksel örgü bebek patiklerinin üşütme riski beni biraz endişelendirdi. Bu yüzden kendi patiğimi kendim dikmeye karar verdim. Ella'ya aldığım organik pamuk penye bir zıbını bu iş için feda ettim ve ilk pandufumuz bu şekilde ortaya çıktı.

  Yaklaşımımız

  Çalışkan, araştıran ve bebeği için en iyisini isteyen bir anne olarak, Ella'nın her zaman en iyisini organik ve doğal malzemelerle üretilen kıyafetleri kullanmasını istedim. Ella Bonna Annelerinin memnuniyetini kendi memnuniyetim, onların gözlerindeki mutluluğu kendi mutluluğum olarak gördüm.

  İşleri Büyütmek

  Ella'nın büyümesi ve ilk adım denemeleri sonrasında, hem benim deneyimlerimden hem de benim gibi annelerin deneyimlerinden yola çıkarak, çıtçıtlı ve kaydırmaz tabanlı panduflarımızı tasarladık. Eşimin bir arkadaşıyla öncelikle Amerika pazarını hedefleyerek başlattığımız e-ticaret yolculuğumuz, hala 20'den fazla ülkede Ella Bonna ürünlerini severek kullanan 1 milyondan fazla anneyi bir araya getirdi.

  Ella Bonna Anneleri Her Zaman Haklıdır

  ELLA BONNA Anneleri HER ZAMAN HAKLIDIR ve MEMNUNİYETLERİ HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİDİR kuralını şirket anayasamızın İLK VE DEĞİŞTİRİLEMEZ maddesi olarak belirledim.

  İlk adımların heyecanını Ella Bonna ile paylaşan milyonlarca anneye teşekkür ederiz...

  Kaydırmaz Taban, Organik Pamuk Astar, Kreş-Oyun Alanı-Ev Patiği, Balon 2

  Sertifikalarımız

  Annelerin güveni bizim önceliğimiz